Jak to działa

Jak to działa?  Bardzo prosto, jeżeli mieszkasz w województwie lubuskim w miastach takich jak : Zielona Góra, Nowa Sól, Kożuchów, Szprotawa, Bytom Odrzański, Nowe Miasteczko lub w okolicach tych miejscowości a Twoje urządzenie takie jak : pralka, zmywarka, suszarka czy piekarnik przestało działać poprawnie, możesz to zgłosić do mnie dzwoniąc na nr 609 508 725 aby zamówić wizytę domową lub konsultację techniczną on-line.

Wizyta domowa – jeżeli chcesz abym wykonał diagnozę, oszacował koszty, wykonał naprawę u Ciebie w domu, proszę wysłać mi bezpośrednio na nr 609 508 725 : zdjęcie urządzenia, jego tabliczki znamionowej, może być także filmik na którym zarejestrowałeś usterkę oraz adres pod który ma przyjechać w uzgodnionym podczas rozmowy terminie.

Konsultacja Techniczna on-line – jeżeli chciałbyś dowiedzieć się jak wykonać diagnozę w swoim przypadku, jakie czynności wykonać, jakie są do tego potrzebne narzędzia, oszacować czy mógłbyś to wykonać samodzielnie i jakie będą koszty naprawy to zapraszam Cię do terminarza aby zarezerwować termin konsultacji technicznej on-line. Jest to płatna (49 zł) 30 minutowa video rozmowa podczas której podejmiemy wspólnie próbę rozwiązania problemu zdalnie. Do video rozmowy można użyć aplikacji whatsapp, signal, messenger, zoom.

Wynikiem konsultacji technicznej on-line może być wizyta domowa (tylko lokalnie) lub usługa na warsztacie w takich wypadkach odliczam koszt konsultacji od rachunku za wykonaną w następstwie usługę. W prostych przypadkach możesz rozwiązać problem samodzielnie co będzie najtańszym i najszybszym rozwiązaniem, pozostawiającym najmniejszy ślad węglowy w środowisku. W przypadku gdy w ciągu pierwszych 15 minut okaże się że naprawa jest nie opłacalna (ze względu na koszt, czas realizacji czy dostępność części) to zwracam 30 zł.

Gdybyś się nie dodzwonił pod nr 609 508 725 możesz po prostu zarezerwować/wykupić  termin konsultacji technicznej on-line w terminarzu na stronie e-naprawa.pl

Gdy już zarezerwowałeś/wykupiłeś termin konsultacji technicznej on-line, możesz od razu wysłać na nr 609 508 725 : zdjęcie swojego urządzenia, jego tabliczki znamionowej, może być także  filmik na którym widać/słychać usterkę lub po prostu opisać jakie nieprawidłowości zaobserwowałeś. W zarezerwowanym terminie zadzwonię do Ciebie aby zdiagnozować uszkodzenie.